Amerykańska firma Zebra to światowej klasy marka, założona w 1969 roku, która od lat 90 jest notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ.

Zajmuje się między innymi produkcją urządzeń, których zadaniem jest drukowanie etykiet, kodów kreskowych i paragonów oraz narzędzi przystosowanych do tworzenia nadruków na kartach plastikowych. Firma Zebra to renomowana marka, która jest pionierem w konstruowaniu urządzeń zajmujących się drukowaniem i programowaniem znaczników radiowych typu RFID.

Zebra jest jedną z najpopularniejszych firm w tym segmencie, znaną na całym świecie. Obecnie dysponuje 29 biurami, a cały asortyment jest dostępny w aż ponad 100 krajach. Markę ceni się nie tylko za wysokiej jakości i wydajne produkty, które znajdują swoje zastosowanie, chociażby w sklepach czy w magazynach, ale także za to, że szybko i stale się rozwija. Przed rozpoczęciem produkcji konkretnego produktu, brane pod uwagę są głównie wymagania klientów. Producent zawsze stara się stosować coraz to nowsze i innowacyjne technologie.

Na stronie SPED-ID znajdziesz bogaty asortyment sygnowany marką Zebra. Jako oficjalny dystrybutor, posiadamy między innymi drukarki, skanery kodów kreskowych czy komputery mobilne. Jeśli szukasz urządzeń, które usprawnią Twoje miejsce pracy, przyspieszą i ułatwią Twoją pracę i nigdy Cię nie zawiodą, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników