Drukarka Zebra ZD420

Opis

Jedną z najchętniej wybieranych drukarek etykiet jest model Zebra ZD420, który oferuje nie tylko dużą szybkość wydruków, ale też jest bardzo prosty w obsłudze.

Ta dopracowana drukarka etykiet marki Zebra jest również niezwykle prosta w zarządzaniu. Urządzenie radzi sobie z szybkim drukowaniem termicznym przy etykietach, których szerokość nie przekracza 104 mm. Urządzenie jest łatwe we wdrożeniu i eliminuje konieczność przeprowadzania czasochłonnych szkoleń dla pracujących z nim osób.

Cała seria drukarek etykiet Zebra ZD 420 została zaprojektowana w oparciu o cenioną serię Zebra GK. W przypadku nowych urządzeń do etykiet firmy Zebra wydruk jest jeszcze szybszy, a jego jakość dużo wyższa.

Dzięki różnorodnej elastyczności zastosowań oraz niewielkim kosztom drukowania etykiet, modele z serii ZD420 Zebra sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie. Jako autoryzowany partner marki Zebra możemy zaoferować te drukarki w niezwykle atrakcyjnych cenach, podobnie jak oryginalne oraz kompatybilne z nimi materiały eksploatacyjne.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent