Naprawa drukarki Zebra

Na terenie całego kraju klienci mogą korzystać z usług naszego doświadczonego serwisu Zebra, dzięki czemu w większości przypadków można zrezygnować z zakupu nowej drukarki Etykiet.

Zamiast tego można w przystępnej cenie naprawić posiadane przez siebie urządzenie, co jest o wiele tańszym rozwiązaniem. Jako wieloletni partner tego producenta, zapewniamy najlepszy serwis Zebra z wykorzystaniem najlepszych części, a za wszystkie naprawy odpowiadają doświadczeni serwisanci.

Usługi serwisu Zebra

Zapewniamy bezpłatną diagnozę uszkodzonych drukarek etykiet oraz innego sprzętu wykorzystywanego w procesach automatycznej identyfikacji. Klientom, którzy nie lubią niespodzianek i chcą mieć pewność, że ich sprzęt będzie zawsze sprawny, oferujemy okresowe przeglądy drukarek. Zajmujemy się również organizowaniem szkoleń oraz wprowadzaniem modyfikacji do sprzętów marki Zebra.

Doświadczony serwis drukarek

Nasze umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty, jednak dla nas ważniejsze są opinie zadowolonych klientów. Zachęcamy więc do przetestowania usług, a w razie jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszym serwisem.