Produkcja etykiet

Oprócz oferowania wysokiej jakości sprzętu z zakresu automatycznej identyfikacji i świadczenia usług serwisowych, nasza firma specjalizuje się również w produkcji etykiet. Dotyczy to zarówno niewielkich nakładów jak druku i na szeroką skalę.

W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi:

Etykiety kolorowe

Idealne do zwieńczenia procesu konfekcji produktu, ułatwiają jego identyfikację oraz niejednokrotnie wpływają na podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie przez klienta. Kliknij i dowiedz się więcej o tym jakie etykiety kolorowe wykonujemy dla naszych klientów.

Etykiety termiczne

Wykorzystywane przede wszystkim w transporcie i logistyce, bardzo tanie w produkcji i łatwe w użytkowaniu. Sprawdź, w jakich przypadkach etykiety termiczne mogą okazać się niezastąpione.

Etykiety termotransferowe

Rozwiązanie dedykowane klientom, którzy cenią sobie wysoką jakość wydruków i chcą mieć pewność, że odczyt informacji zawartych na etykietach będzie odbywał się bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek błędów. Nasza oferta obejmuje etykiety termotransferowe o bardzo wysokiej żywotności, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów.

Etykiety RFID

W przypadku etykiet RFID zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, gdyż dzięki temu będzie można idealnie dobrać je do potrzeb klienta. Jeżeli natomiast ktoś chce bliżej poznać technologię RFID oraz jej możliwości, warto zajrzeć do naszego działu w całości poświęconego RFID i przejrzeć dostępne tam poradniki.