Serwis Zebra

Zepsuta drukarka etykiet? Dla nas to nie problem!

Zamiast wyrzucać kosztowny sprzęt, który w zdecydowanej większości przypadków można naprawić za niewielkie pieniądze skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony serwis Zebra niezwłocznie dokona darmowej diagnozy oraz wyceny kosztów naprawy uszkodzonej drukarki. Co więcej, jeżeli nie będziesz zainteresowany jej naprawieniem, to odeślemy Ci drukarkę na nasz koszt.

Z doświadczenia wiemy, że czasami drukarki Zebra potrafią odmówić posłuszeństwa z bardzo błahych powodów, dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowania świadczonych przez nas usług serwisowych, szczególnie że niczym tak naprawdę nie ryzykujesz.

Jak łatwo zamówić serwis drukarki Zebra?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Wówczas poinstruujemy Cię co należy zrobić z niesprawnym urządzeniem. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że Twój czas jest najcenniejszy, dlatego możemy dokonać bezpłatnej diagnozy drukarki u Ciebie. Wówczas nie ponosisz żadnych kosztów, chyba że zdecydujesz się na zaproponowaną przez nas naprawę.

Sami chcemy korzystać z dopracowanych usług świadczonych przez fachowców, więc w przypadku prac serwisowych zawsze staramy się dopasować do oczekiwań i potrzeb Klienta.