Drukarka Zebra ZE500

Opis

Dopracowany mechanizm drukujący ZE500 firmy Zebra to innowacyjne rozwiązanie dla całej branży związanej z drukowaniem etykiet.

Projektanci tej drukarki skupili się przede wszystkim na tym, aby ich urządzenie było łatwe w użyciu, konserwacji oraz umożliwiało bezproblemowe przeprowadzenie integracji. Efektem ich prac est wspomniana drukarka etykiet Zebra ZE 500, która nadaje się do nieprzerwanej pracy również przy druku etykiet w miejscach, gdzie nie może dojść do nawet najmniejszych przerw w działaniu.

Wałki drukarki zostały umiejscowione w taki sposób, aby ich wymiana nie zajęła więcej niż kilka minut. Dzięki szeroko otwieranej głowicy drukującej proces czyszczenia urządzenia jest bardzo prosty. Drukarka wyposażona została w rozszerzone funkcje RFID, co zdecydowanie zwiększa jej efektywność operacyjną.

Firmy, którym zależy na zakupie porządnego mechanizmu drukującego, na pewno będą zadowolone z jakości i możliwości Zebra ZE500. Ta drukarka etykiet jest odporna na kurz i wodę, dzięki czemu może pracować praktycznie w każdych warunkach.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent