O Sped-ID

Z prawdziwą satysfakcją oddajemy do Państwa dyspozycji niniejszą stronę.

SPED-ID stanowi nową gałąź firmy SPED, która już od ponad 20 lat oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie dostaw materiałów oraz urządzeń technicznych do zakładów produkcyjnych i służb utrzymania ruchu. Nieustanny proces poszerzania naszego wachlarza ofertowego w naturalny sposób doprowadził nas do obszaru automatycznej identyfikacji.

Nowo powstały dział – na tle naszej dotychczasowej działalności – odznacza się bardzo wysoką dynamiką działania i przyrostu jego efektów, które w wymierny sposób przekładają się na nieustanne poszerzanie grupy zadowolonych klientów.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi tej gałęzi naszej działalności oraz wieloletniemu doświadczeniu i niezawodnemu systemowi zaopatrzenia i dystrybucji, oferujemy naszym klientom wszystkie niezbędne materiały i urządzenia pozwalające w sposób ciągły i bezproblemowy realizować procesy znakowania i identyfikacji produktów. Jednocześnie jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość niezależnie od tego, czy Klient zamawia drukarki etykiet, rozwiązania z zakresu RFID czy też same etykiety termotransferowe.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do działu kontakt.