Drukarka Zebra GT800

Opis

Niezawodna i szybka drukarka GT800 firmy Zebra wyposażona jest w liczne zaawansowane funkcje, a jednocześnie klienci mogą ją nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ta nowoczesna drukarka Zebra nadaje się do rozmaitych zastosowań przy niskich i średnich nakładach. Drukarka Zebra GT 800 obsługuje taśmy o długości 300 m, co pozwala zmniejszyć ilość przerw podczas pracy. Urządzenie dostępne jest również w wersji 300 dpi, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotna jest wysoka rozdzielczość wydruków.

GT800 Zebra to niewielka drukarka etykiet, która oferuje wybór jednego z trzech interfejsów. Posiada dwa wbudowane języki programowania i opcjonalnie może być wyposażona w łącze Ethernet 10/100.

Stosując w firmie te proste w obsłudze, ale zarazem niezwykle wydajne drukarki do etykiet można znacznie poprawić wydajność pracy. Jeżeli chcesz samodzielnie przetestować drukarkę lub zobaczyć próbki przygotowanych na niej wydruków, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Nasi specjaliści odpowiedzą również na wszystkie pytania.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent