Zebra Business Partner – status partnerski Sped-ID

Z radością informujemy, że nasza wieloletnia współpraca z czołowym producentem drukarek etykiet oraz rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji – firmą Zebra – została doceniona, co potwierdza status partnerski Zebra Business Partner.

W związku z tym nasi Klienci mogą liczyć na jeszcze lepsze ceny z zachowaniem dotychczasowego poziomu obsługi oraz niezawodności rozwiązań Zebra. Powołując się na opis naszego partnerstwa według firmy Zebra:

Firma Sped-ID jako Partner Biznesowy marki Zebra zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie kluczowych technologii.

Certyfikat partnera Zebra

Zapraszamy zatem do współpracy i jednocześnie przypominamy, że oprócz drukarek Zebra zajmujemy się również sprzedażą skanerów kodów kreskowych, systemami RFID i oprogramowaniem. Pozwala nam to świadczyć kompleksową obsługę Klienta w zakresie Automatycznej Identyfikacji niezależnie od skali jego działalności. Dodatkowo, w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zapewniamy profesjonalny Zebra serwis drukarek czekający na zgłoszenia przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli więc zależy Ci na współpracy z wielokrotnie nagradzanym autoryzowanym partnerem firmy Zebra, to nie mogłeś lepiej trafić. 😉