Oferta drukarek biurkowych Zebra

Niezależnie od tego czy oczekujesz wysokiej jakości wydruku etykiet w przystępnej cenie czy też szukasz urządzenia, które będziesz mógł zabrać w każde miejsce, nasza oferta drukarek Zebra na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Drukarka biurkowa Zebra ZD620

Zebra ZD620Jest to urządzenie przeznaczone dla klientów, dla których ważna jest jakość wydruków oraz prosta obsługa. Drukarka biurkowa Zebra ZD620 to wysokiej klasy urządzenie przeznaczone do druku termotransferowego. Dużą zaletą tego modelu jest wysoka szybkość druku (najwyższa dla tej klasy drukarek). Drukarka z powodzeniem może być wykorzystywana w sektorze publicznym oraz transporcie.

Drukarka biurkowa Zebra ZD420

Zebra ZD420Urządzenie łączące w sobie elastyczność zastosowań oraz łatwość użytkowania. Seria drukarek ZD420 została opracowana na podstawie gamy GK Series, czerpiąc z nich najlepsze rozwiązania. Dzięki temu stworzono drukarkę tanią w eksploatacji z wyjątkowo łatwą wymianą taśm barwiących. Drukarka jest idealnym wyborem dla służby zdrowia, handlu detalicznego oraz sektora produkcji.

Wysokowydajne drukarki biurkowe Zebra

wysokowydajna ZebraUrządzenia Zebra GX z linii G-Series wraz z drukarką ZD500 to modele przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. Gwarantują dużą szybkość druku oraz wyposażone są w wiele nowoczesnych funkcji. Ich funkcjonalność może zostać rozszerzona dzięki obcinakom do etykiet, odklejakom oraz innym tego typu dodatkom ułatwiającym pracę. Branże, w których sprawdzą się wysokowydajne drukarki to przede wszystkim sektor produkcji, gastronomia oraz handel detaliczny.

Zaawansowane drukarki biurkowe Zebra

zaawansowana drukarkaUrządzenia typu GK420 oraz GT800 posiadają zaawansowane funkcje i mogą być wykorzystywane do rozmaitych zastosowań. Te drukarki etykiet Zebra oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach i oferują niezawodność wydruku nawet przy dużych nakładach i wysokich szybkościach. Pomimo tego modele GK420 oraz GT800 są bardzo proste w obsłudze. Dedykowane zastosowania tych urządzeń to transport, sektor produkcji, handel detaliczny oraz turystyka.

Ekonomiczne drukarki biurkowe Zebra

ekonomiczna ZebraBardzo tanie, a jednocześnie zapewniające atrakcyjną jakość drukarki Zebra GC to wybór dla klientów, którzy nie chcą przepłacać i nie planują wysokonakładowych wydruków. Niska cena łączy się w tym przypadku z uznaną jakością Zebra, co przekłada się na porządny sprzęt za niewielkie pieniądze. Drukarki ekonomiczne mogą być stosowane w transporcie, handlu oraz ochronie zdrowia.

Kompaktowe drukarki biurkowe

kompaktowa zebraNiewielkich rozmiarów ultrakompaktowe drukarki ZD410 i TLP 2824 Plus znajdą zastosowanie tam, gdzie przestrzeń robocza jest bardzo ograniczona. Nadają się do drukowania paragonów i etykiet o szerokościach do 50 mm. Drukarki mogą być obsługiwane przez sieć. Najmniejsze drukarki Zebra nadają się do takich branż jak transport, organizacja imprez oraz ochrona zdrowia.

Drukarki opasek na rękę Zebra

drukarka opasekNiewielka drukarka opasek HC100 Zebra pozwala na szybkie przygotowanie dowolnej opaski. Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów opasek oraz ich kolorów znajdą nadają się one do wszystkich zastosowań. Tego typu drukarki opasek wykorzystywane są najczęściej w turystyce i przy organizacji imprez.

Zdajemy sobie sprawę, że różnorodność drukarek może utrudnić zakup mniej doświadczonym klientom, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami przed dokonaniem zakupu.

Nie musisz się również martwić o ewentualne trudności z konfiguracją drukarek lub ich prawidłowe funkcjonowanie, bo nasz doświadczony serwis przez cały czas czeka w gotowości.