Jaka drukarka etykiet będzie najlepsza?

Nawet jeżeli ktoś nie planuje druku etykiet samoprzylepnych na szeroką skalę, to nie da się zaprzeczyć, że takie drukarki do etykiet mogą okazać się bardzo przydatne nie tylko w biurze lub magazynie, ale również w domu.

Dzięki etykietom samoprzylepnym można tanio i szybko oznakować wszystkie dokumenty, pudełka, sprzęty oraz inne rzeczy. Dla osoby, która nie jest obeznana z rynkiem drukarek etykiet zakup jest jednak o tyle trudny, że ceny urządzeń zaczynają się od kilkuset (a czasami nawet kilkudziesięciu!) złotych, a kończą nawet na kilkunastu tysiącach.

Tanie etykiety samoprzylepne

Planując zakup drukarki oprócz ceny samego urządzenia warto również wziąć pod uwagę koszt materiałów eksploatacyjnych. W sprzedaży nie brakuje takich ofert jak popularna drukarka Dymo, która jednak jest droga w utrzymaniu przy częstym druku. Inaczej natomiast wygląda sytuacja przy drukarkach Zebra, które są nieco droższe, ale jednocześnie można do nich kupić niedrogie etykiety oraz taśmy termotransferowe.

Zamiast więc ryzykować, że nie będziesz zadowolony z zakupu drukarki do etykiet, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najlepszą wycenę i profesjonalne wsparcie związane z użytkowaniem nowego urządzenia.