Etykiety kolorowe

Nasza produkcja etykiet i przywieszek kolorowych oparta jest o wysokiej klasy maszyny poligraficzne firm Nilpeter i Gallus drukujące w technologii fleksograficznej i typograficznej.

Każda z maszyn wyposażona jest w 7 stacji koloryzujących opartych na farbach UV, umożliwiających złocenie i srebrzenie na zimno, lakierowanie oraz druk farbami metalicznymi. Dodatkowymi funkcjami maszyn zapewniającymi nam dużą konkurencyjność na rynku zdominowanym przez etykiety kolorowe jest sitodruk specjalnymi farbami puchnącymi dzięki którym możemy drukować etykiety kolorowe w języku Braille’a lub elementy ostrzegawcze dla niewidomych.

Automatyczna Identyfikacja w bardzo krótkim czasie stała się nieodłączną dziedziną naszego życia a etykiety kolorowe (jako nośniki informacji) najbardziej efektownym przedstawicielem gatunku o nazwie etykiety samoprzylepne.

Etykiety kolorowe stanowią przysłowiową kropkę nad „i”, która wieńczy proces konfekcji produktu zapewniając mu indywidualizm na półce sklepowej i podnosząc jego walor estetyczny. Począwszy od prostych etykiet adresowych poprzez etykiety logistyczne, etykiety do roślin, naklejki na przyprawy a skończywszy na wysokojakościowych etykietach (naklejki na wódki i etykiety tekstylne oraz etykiety jubilerskie) należy z całą stanowczością podkreślić, że na początku każdego procesu którego efektem finalnym jest etykietowanie produktów zawsze nadrzędnym procesem jest projektowanie etykiet.

W związku z tym pragniemy nadmienić iż jeśli nie posiadacie Państwo własnych wzorów zadruku etykiet lub dopiero myślicie o wzbogaceniu opakowania swojego produktu o etykiety kolorowe, z prawdziwą przyjemnością oddamy w Państwa ręce doświadczonych grafików, którzy z łatwością przeprowadzą każdego naszego klienta przez skomplikowany proces projektowania etykiet i w krótkim czasie przygotują etykiety do druku zgodne z Państwa sugestiami.

Jeśli niezbędne jest dodrukowanie odpowiednich informacji na projektowanych etykietach kolorowych, przygotujemy etykiety na roli dzięki czemu stosując odpowiednio taśmy woskowe dla etykiet papierowych lub taśmy żywicowe dla etykiet foliowych będziecie Państwo w stanie zawrzeć każdą istotną informację. Niezależnie od rodzaju zastosowanego nośnika informacji na etykietach: czy to zwykły tekst, czy kody kreskowe, dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz dbałości o każdy szczegół w relacjach z klientami efekt finalny będzie tylko dobitnym potwierdzeniem słuszności wyboru drukarni.

W dobie dzisiejszego wysoko rozwiniętego konsumpcjonizmu, efektowna i precyzyjnie wykonana etykieta kolorowa bardzo często jest gwarantem powodzenia sprzedaży danego produktu.

Z pewnością każdy z nas kupował kiedyś „oczami”. Niezaprzeczalnym filarem tego typu sprzedaży jest opakowanie i wieńcząca je etykieta kolorowa.

Przy zastosowaniu dzisiejszych nowoczesnych technologii druku, wygląd finalny etykiety kolorowej jest ograniczony jedynie poprzez niedostatki naszej wyobraźni, a ilość podłoży, na których możemy dokonywać zadruku powoduje, że pod „szyldem” etykiety kolorowe jesteśmy w stanie zebrać zarówno etykiety papierowe termo transferowe, etykiety termiczne (ECO i TOP), etykiety foliowe, jak i wszelkiej maści przywieszki i etykiety specjalistyczne.