Nowoczesne podejście do automatycznej identyfikacji

Chociaż w branży auto-id nasza firma odniosła duże sukcesy na przestrzeni ostatnich lat, to jednak strona internetowa Sped-ID przez cały czas pozostawiała wiele do życzenia. Najwyższy czas na zmiany!

W związku z całkowitą przebudową naszej strony www jeszcze przez jakiś czas mogą występować na niej błędy oraz problemy ze znalezieniem oczekiwanych informacji. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo wszystko uda nam się dopiąć i klienci zainteresowani automatyczną identyfikacją będą tu mogli znaleźć wszystko to, co jest im potrzebne.

Jednocześnie do strony prowadzimy prace nad stworzeniem serwisu poświęconego systemom RFID, aby móc kompleksowo obsługiwać potencjalnych klientów.

Jeżeli w międzyczasie znajdziesz rażące błędy, które Twoim zdaniem uniemożliwiają korzystanie z publikowanych przez nas treści, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego i wskazanie nam tego, co moglibyśmy poprawić w pierwszej kolejności.

W celu podniesienia komfortu osób odwiedzających naszą stronę dodaliśmy czat, który jest obsługiwany przez naszych doświadczonych specjalistów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Uzyskasz dzięki niemu wyceny taśm, sprzętu oraz informację o naszej ofercie – w tym również o nowościach, jaką na przykład jest etykieciarka do butelek, którą niebawem szczegółowo opiszemy na stronie.