Skaner Datalogic Heron HD3100

Opis

Skaner o stylowej konstrukcji Datalogic HD3100 pozwoli unowocześnić każde stanowisko kasowe. Ten liniowy czytnik kodów idealnie łączy nowoczesność ze sprawdzoną technologią.

Urządzenie wyposażone jest w specjalną technologię „GreenSpot”, która pozwala na szybką identyfikację skanowanego kodu. Jednocześnie po dokonaniu prawidłowego odczytu jest to od razu sygnalizowane. Datalogic Heron HD3100 wyposażony jest w liczne kolorowe diody LED, które znajdują się z boku oraz u góry urządzenia.

Podobnie jak inne modele skanerów marki Datalogic, Heron HD 3100 umożliwia automatyczne przełączanie z trybu prezentacyjnego na tryb ręczny. Skaner odczytuje kody w odległości od 5 do 60 centymetrów i może pracować w temperaturze od 0 do 55 stopni. Stanowi idealny wybór do takich zastosowań jak apteki, handel, biura oraz biblioteki. Model HD3100 posiada trzy wbudowane interfejsy: RS232, emulację klawiatury oraz USB. Szybkość odczytu wynosi do 270 skanowań na sekundę, a źródłem światła jest 2500 pikselowy CCD Solid-State.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent