Skaner Datalogic HD3430

Opis

Klienci szukający wydajnego skanera z zachowaniem świetnego designu powinni zwrócić uwagę na model Datalogic HD3430, który oferuje najnowsze rozwiązania opracowane z myślą o odczytywaniu kodów 2D.

Na niepowtarzalne doświadczenie klientów obsługiwanych z wykorzystaniem tego skanera kodów wpływają diodowe indykatory połączone z emiterem dźwięku. Skaner dostępny jest w dwóch klasycznych kolorach: białym i czarnym. Dzięki temu można go bezproblemowo zintegrować z każdym obecnie posiadanym sprzętem do automatycznej identyfikacji. Dużą zaletą modelu Heron Datalogic HD3430 jest odczytywanie kodów 1D oraz 2D. Na tym jednak nie kończą się możliwości tego sprzętu, gdyż radzi on sobie również z kodami PDF417 oraz pocztowymi.

Dzięki zastosowaniu tego modelu marki Datalogic nie trzeba będzie więcej przejmować się niskiej jakości kodami, gdyż urządzenie doskonale radzi sobie również w takich przypadkach. Pomimo nowoczesnego designu, skaner Heron Datalogic HD 3430 wyróżnia się dużą wytrzymałością na upadki i uszkodzenia (z wysokości sięgającej nawet do 1,5 metra). Klientów zainteresowanych przede wszystkim zakupem wytrzymałego skanera, który będzie im służył przez wiele lat powinno przekonać to, że producent Datalogic daje na wspomniany model aż 5 lat gwarancji.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent