Skaner Datalogic HD3130

Opis

Wysokiej jakości skaner kodów kreskowych Heron HD3130 marki Datalogic zapewnia bezproblemowy odczyt wszystkich kodów typu 1D. Urządzenie posiada dołączoną podstawkę, która umożliwia pracę w trybie prezentacyjnym.

Skaner Datalogic Heron HD3130 został wyposażony w funkcję Green Spot, co ułatwia weryfikowanie poprawności odczytu danych. Urządzenie jest zgodne z normą IP40. Skaner sprawdza się w odczytywaniu kodów w odległości do 60 centymetrów. Zastosowano w nim wydajny czytnik imager 1D. Skaner posiada trzy interfejsy (USB, PS/2 oraz RS232). Skaner HD 3130 może pracować w temperaturze od 0 do 55 stopniu i jest wytrzymały na upadki z wysokości do 1,5 metra. Kontrast kodu jaki powinien zostać stosowany dla prawidłowego odczytu przez skaner wynosi około 15%.

Heron HD3130 został opracowany z myślą o zastosowaniach związanych ze sprzedażą detaliczną oraz prac biurowych. Jest to nowoczesny, ale zarazem prosty w obsłudze skaner o wysokiej wydajności. Na tle konkurencyjnych skanerów kodów odznacza się świetnymi właściwościami ergonomicznymi.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent