Skaner Datalogic GD4130

Opis

Należący do kategorii skanerów ręcznych, Datalogic Gryphon GD4130 odznacza się kilkoma ciekawymi funkcjonalnościami, których nie posiadają czytniki kodów innych producentów.

Przykładem jest praca skanera kodów w dwóch trybach: ręcznym oraz prezentacyjnym. Skaner Gryphon GD 4130 pozwala odczytać nawet 325 kodów na sekundę. Jest to sprzęt typu linear imager, który radzi sobie ze wszystkimi popularnymi kodami kreskowymi 1D. Urządzenie łatwo czyta kody szerokie, źle wydrukowane lub o niewielkim kontraście. Nowoczesny wskaźnik potwierdzający prawidłowy odczyt Green Spot zapewnia świetlną sygnalizację prawidłowego zeskanowania kodu kreskowego. Docenią to użytkownicy, którzy korzystają ze skanerów marki Datalogic w głośnych halach lub innych tego typu miejscach.

Model Datalogic Gryphon GD 4130 jest na tyle lekki, że nawet wielogodzinna praca nie powinna stanowić problemu dla używającej go osoby. Sprzęt jest prosty w obsłudze odporny na upadki. Podobnie jak pozostałe modele z rodziny skanerów kodów Grypgon, czytnik spełnia normę IP52. Zapewnia to niezawodność urządzenia nawet w trudnych warunkach, jak miejsca wilgotne, o dużym zapyleniu lub pełne kurzu. Skaner kodów kreskowych Datalogic GD4130 dostępny jest w dwóch opcjach multiinterfejsów. Pozwala to skonfigurować go z każdym systemem wykorzystywanym w miejscu pracy. Dla osób niedoświadczonych z pracą ze skanerami kodów dużym udogodnieniem będzie program Datalogic Alladin, który w dużym stopniu upraszcza zarządzanie oraz obsługiwanie skanera.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent