Skaner Datalogic GD4100

Opis

Tani, a zarazem wydajny ręczy czytnik kodów Datalogic Gryphon GD4100 to wyjątkowo odporny model, który zapewnia bezproblemowe działanie przez długi okres czasu.

Podobnie jak inne czytniki kodów marki Datalogic, skaner zapewnia szybki odczyt oraz dekodowanie wszystkich skanowanych kodów. Urządzenie to sprawdza się również w sytuacjach, w których kody kreskowe zostały wydrukowane z ustawieniem słabego kontrastu. Odległość odczytu dla modelu Gryphon GD 4100 sięga nawet jednego metra.

Zielona dioda (wykorzystująca technologię GreenSpot) daje użytkownikowi czytnika pewność, że każdy odczyt został przeprowadzony prawidłowo. Dzięki temu sprzęt marki Datalogic idealnie sprawdzi się w miejscach, w których sygnalizacja dźwiękowa jest zagłuszana przez wysoki hałas. Kupując ten czytnik kodów nie trzeba również przejmować się trudnymi warunkami pracy, gdyż skaner Datalogic Gryphon GD4100 spełnia normę IP52. Zapewnia do nie tylko odporność na upadki z wysokości sięgającej do prawie dwóch metrów, ale również zapewnia ochronę urządzenia przed kurzem oraz wilgocią.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent