Motorola MC3190-Z

Tym, co od razu wyróżnia go na tle innych czytników RFID to przede wszystkim niewielka waga, która w połączeniu z pistoletowym uchwytem sprawia, że nawet wielogodzinna praca z czytnikiem RFID nie jest uciążliwa.

Taki komfort pracy docenią przede wszystkim pracownicy, którzy będą korzystać z Motorola MC3190-Z na produkcji i w magazynach, ale urządzenie sprawdzi się również w sklepach i biurach. Czytnik radzi sobie z tagami RFID oraz kodami jednowymiarowymi. MC3190 potrafi odczytywać również niskiej jakości kody, co znacznie przyśpiesza prace.

Pomimo niewielkiej wagi Motorola MC3190-Z jest urządzeniem wytrzymałym, co potwierdzają normy IP54 oraz MIL-SDT 810F. Jeżeli chodzi o odczyt znaczników RFID, czytnik wyposażony został w dookólną antenę (patent RFID MAX firmy Motorola), która pozwala odczytywać znaczniki na dużym dystansie. Tym samym wyeliminowano konieczność dokładnego kierowania urządzenia w stronę znaczników. Motorola MC3190-Z poradzi sobie z odczytaniem tagów nawet w sytuacji, gdy będą znajdowały się wśród wielu innych.

 

Specyfikacja terminala:

 

[table]
Interfejs: RS-232, USB
Wyświetlacz: kolorowy 3.0˝
Procesor: Marvell PXA320 624MHz
Pamięć: 512 MB RAM, 1 GB ROM
Komunikacja: IEEE 802.11 a/b/g/n, Bluetooth v 2.1
Wytrzymałość upadkowa: IP54
Temperatura pracy: od -10° C do +50° C
Najważniejsze zalety: lekki, komfortowy, intuicyjny
[/table]