Etykiety termotransferowe – idealne znakowanie produktów

Za najpopularniejszy sposób znakowania produktów można śmiało uznać etykiety termotransferowe, które oferują możliwość przekazania dowolnych informacji w estetyczny i tani sposób.

Dużą zaletą druku termotransferowego jest to, że można go stosować na wszystkich materiałach etykiet, zaczynając od wydruku na papierze a kończąc na foliach PE.

Jako wrocławski producent etykiet z wieloletnim doświadczeniem oferujemy również przygotowanie projektu zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta, dzięki czemu możemy przygotować etykiety gotowe termotransferowe z numeracją lub takie, na których klient może wpisać dowolne informacje. Bez problemu realizujemy również zamówienia na niestandardowe formaty etykiet.

Kolejną istotną korzyścią związaną ze stosowaniem wspomnianych etykiet jest niski koszt, szczególnie przy zamówieniu większej ilości etykiet w jednym rozmiarze. Zanim jednak klient złoży takie zamówienie oferujemy przygotowanie bezpłatnych próbek, aby mógł samodzielnie przetestować jakość naszych etykiet.

W ofercie firmy Sped-ID znajdziesz również etykiety termiczne oraz odpowiednie do ich przygotowywania drukarki najpopularniejszych producentów.