Skaner Zebra Symbol LS2208

Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Popularny ręczny skaner Symbol LS2208 przeznaczony do kodów kreskowych pozwala na szybkie i niezawodne skanowanie.

  1. Zastosowania skanera Zebra
  2. Zalety czytnika Symbol LS2208
  3. Popularne skanery kodów Zebra

Urządzenie jest bardzo lekkie, a jego uchwyt wyjątkowo ergonomiczny. Dzięki temu możliwa jest nawet wielogodzinna praca z wykorzystaniem czytnika Zebra LS2208, szczególnie że bez problemu radzi on sobie z odczytywaniem kodów zarówno przy bliskiej odległości, jak i po oddaleniu (nawet do 43 centymetrów).

Zastosowania skanera Zebra

Zastosowania skanera kodów kreskowych Symbol są bardzo zróżnicowane. Najczęściej stosuje się go w placówkach handlowych, oświatowych oraz w szpitalach. Dzięki licznym interfejsom, w które producent zdecydował się wyposażyć skaner, można go łatwo zintegrować z rozmaitymi systemami. Pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów związanych ze zmianą oprogramowania, jak ułatwia ewentualny serwis systemu autoid. Skaner dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Pozwala znacznie skrócić kolejki, a co za tym idzie, zwiększa produktywność korzystających z niego pracowników.

Zalety czytnika Symbol LS2208

Urządzenie oferuje najlepszy zasięg dla tej klasy skanerów. Dzięki obsłudze 97 klawiatur z urządzenia można korzystać w każdym miejscu na świecie. Opatentowana konstrukcja modelu Zebra Symbol LS 2208 czytnik jest bardzo odporny na wstrząsy i upadki, co potwierdzają niezależne testy oraz opinie użytkowników. Wynika to z zastosowania specjalnego polimeru oraz odpornej na zarysowania szyby. Sprzęt jest gotowy do użytku od razu po wyjęciu z opakowania.

W zestawie Zebra LS 2208 znajdują się: skaner, kabel USB lub RS232 (do wyboru) i podstawka.

Zamów w cenie 245,00 zł netto

W celu zakupienia skanera Symbol LS2208 marki Zebra skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Dzięki temu uzyskasz najlepszą cenę oraz wsparcie techniczne. Prezentowany produkt to zdecydowanie najlepszy wybór, jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości. Trudno wskazać inny imager 2D, który gwarantowałby tak wysoki poziom niezawodności.

Popularne skanery kodów Zebra

Oprócz modelu LS2208 oferujemy również pozostałe skanery 1D i 2D firmy Zebra/Symbol. W celu zakupienia idealnego modelu nie musisz tracić czasu na przeglądanie kart technicznych lub katalogów, gdyż pomożemy w wybraniu sprzętu, z którego na pewno będziesz zadowolony. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do naszego biura i powiesz, do czego planujesz wykorzystać nowy sprzęt. Ręczne skanery uniwersalne Zebra, które znajdziesz w naszej ofercie to również produkty serii DS8100, DS4600, Ds2200 oraz DS4308.

(średnia ocen urządzenia)