NiceLabel Designers

Kategoria:

Opis

Nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do projektowania i drukowania etykiet. Intuicyjna obsługa programu sprawia, że mogą z niego korzystać nawet osoby nieobeznane z kodami kreskowymi i nieposiadające specjalistycznej wiedzy.

Program NiceLabel Designers posiada cały wachlarz narzędzi niezbędnych do wykonania projektu oraz zautomatyzowania procesu drukowania efektu końcowego, czyli własnej etykiety z kodem kreskowym. Dzięki prostej obsłudze a zarazem dużych możliwości aplikacji firma kupująca to oprogramowanie zyskuje kompletne i spokojnie wystarczające do wszystkich zadań narzędzie, które jednocześnie nie wymaga przeprowadzania szkoleń w zakresie obsługi.

Program do etykiet NiceLabel Designers radzi sobie nie tylko z kodami kreskowymi, ale również liniowymi i 2D. Bez problemu obsługuje także kodowanie RFID i pozwala tworzyć etykiety logistyczne zgodne z wieloma popularnymi normami. Jeżeli wykorzystujesz w pracy drukarki etykiet, to dzięki temu oprogramowaniu praca z nimi stanie się o wiele prostsza i wydajniejsza.

(średnia ocen urządzenia)