Nawijak etykiet Labelmate MC-11+

Opis

Uniwersalny nawijak do etykiet samoprzylepnych Labelmate MC-11 to urządzenie, które bez problemu poradzi sobie z etykietami o szerokości do 115 mm.

Nawijak wyposażony jest w opcję ręcznego regulowania prędkości pracy. Użytkownik ma również możliwość dostosowania średnicy gilzy na którą następnie zostaną nawinięte etykiety.

Prosta obsługa to największa zaleta nawijaka Labelmate MC-11. Urządzenie jest niezwykle przydatne wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są drukarki etykiet. Dzięki możliwości korzystania z zasilania sieciowego, nawijaki Labelmate mogą pracować w trybie ciągłym (zasilacz znajduje się w zestawie, więc użytkownik otrzymuje kompletny zestaw).

Maksymalna średnica rolki dla tego modelu wynosi 220 mm. Prędkość nawijania etykiet w przypadku MC-11 wynosi do 50 centymetrów na sekundę. Waga nawijaka to 5 kilogramów. Jeżeli masz wątpliwości czy prezentowany nawijak będzie odpowiedni dla Twojej drukarki etykiet – napisz do nas. Nie tylko doradzimy, który nawijak etykiet wybrać, ale też gwarantujemy, że otrzymana wycena na miło Cię zaskoczy.

(średnia ocen urządzenia)