Nawijak etykiet Labelmate CAT-4

Opis

Prace związane z drukowaniem masowych ilości etykiet nie muszą być uciążliwe, o ile tylko skorzysta się z odpowiednich rozwiązań – najlepszym przykładem jest nawijak etykiet CAT 4 Labelmate dostępny w naszej ofercie.

Urządzenie oferuje cztery sygnały wejściowe, co ułatwia sterowanie nawijakiem. Dodatkowo możliwe jest regulowanie opóźnienia rozruchu nawijaka, prędkości i kierunku jego pracy. Nawijak etykiet Labelmate CAT-4 może być wykorzystywany przy pracy z etykietami, których szerokość nie przekracza 155 mm. Nawijak może pracować z rolkami etykiet o średnicy do 300 mm.

Dzięki starannie wykonanej konstrukcji, producent Labelmate obejmuje swoje nawijaki bezobsługowe nawet pięcioletnią gwarancją. Wynika to z tego, że są to urządzenia niezawodne, które poradzą sobie również z dużym obciążeniem wynikającym z ciągłej pracy. Tym samym Heavy-Duty Label Rewinders CAT-4 to nawijak do etykiet dla wymagających użytkowników. Szukasz innego rozwiązania? Sprawdź pozostałe nawijaki i dyspensery Labelmate, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym.

(średnia ocen urządzenia)