Dyspenser Labelmate LD-100-RS

Opis

Automatyczny podajnik etykiet Labelmate LD-100-RS to jedno z najprzydatniejszych urządzeń, w jakie może się zaopatrzyć firma posiadająca drukarkę etykiet.

Dzięki takim dyspenserom etykiety będą automatycznie odklejane od podkładu, co znacząco usprawni cały proces ich aplikowania. Model Labelmate LD100-RS wyposażony został w specjalny czujnik, którego zadaniem jest automatyczne wysunięcie etykiety wtedy, gdy operator urządzenia pobierze poprzednią.

Dzięki prostej i niezawodnej konstrukcji Labelmate LD-100-RS może być stosowany wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba usprawnienia pracy z etykietami, czego najlepszym przykładem są stanowiska produkcyjne. Urządzenie pozwala na szybką zmianę stosowanych etykiet, a dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej dyspenser może pracować nawet w niesprzyjających warunkach.

Prezentowany dyspenser Labelmate LD-100-RS radzi sobie z etykietami o szerokości do 115 mm i wysokości od 6 do 150 mm, przy czym średnica stosowanych rolek nie powinna przekraczać 220 mm. Na życzenie klienta dyspenser dostępny jest również z niestandardowym uchwytem.

(średnia ocen urządzenia)