Drukarka Sato CL6NX

Opis

Klienci ceniący sobie wysoką jakość oraz rozbudowane możliwości drukarek etykiet na pewno będą zadowoleni z tego, co oferuje nowoczesna drukarka Sato CL6NX z innowacyjnej rodziny CLNX.

Model ten przygotowany został z myślą o zapewnieniu maksymalnego wsparcia dla operatora. Prosta obsługa, łatwość wymiany materiałów eksploatacyjnych oraz wysoka wydajność to trzy największe atuty tej drukarki. Model CL6NX wyposażony został w autoemulację ZPL, IPL (znanego z drukarek Intermec), DPL (kojarzonego z Datamax) oraz TPL (popularnego dla rozwiązań firmy Toshiba).

W standardowej wersji ta przemysłowa drukarka etykiet posiada dziewięć interfejsów, w tym między innymi Bluetooth v3 oraz trzy porty USB. Oprócz bezproblemwej współpracy z systemami Windows, OS X oraz Linux, drukarka Sato CL6NX może być również używana w SAP oraz XML Oracle. W ramach opcjonalnego wyposażenia drukarki etykiet klienci mogą otrzymać między innymi gilotynę do etykiet, odklejacz z nawijakiem i amortyzator do zamykania pokrywy, co znacznie zwiększa i tak już różnorodne zastosowania tego urządzenia.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent

Technologia wydruku

druk termiczny

Rozdzielczość

203 dpi lub 305 dpi

Maksymalna szerokość etykiety

177 mm

Maksymalna szerokość druku

168 mm

Maksymalna prękość druku

254 mm/s

Interfejsy

RS-232, USB, LPT

Pamięć

256MB RAM / 2GB FLASH

Wymiary

338 x 457 x 321 mm

Waga urządzenia

20 kg