Drukarka Sato CL4NX

Opis

Najwyższej jakości drukarka Sato CL4NX charakteryzują się bogatym wyposażeniem nawet w standardowej wersji.

Rodzina drukarek CLNX firmy Sato została zaprojektowana w taki sposób, aby operator drukarki mógł wykorzystać pełnię jej możliwości bez względu na doświadczenie. Jest to zatem idealna przemysłowa drukarka etykiet zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Drukarka Sato CL4NX obsługuje rolki o średnicy do 250 mm. Posiada szeroko uchylaną głowicę, dzięki czemu jest bardzo prosta w obsłudze oraz konserwacji. Urządzenie automatycznie wykrywa głowicę 200/300/600 dpi. Drukarka etykiet została wyposażona w czujnik, który wykryje przepaloną głowicę. Dużym ułatwieniem dla osób, które wcześniej nie pracowały z przemysłowymi drukarkami etykiet Sato będą filmy instruktażowe, które można wyświetlać na wbudowanym ekranie LCD. Do drukowania etykiet na CL4NX Sato można wykorzystać bezpłatne oprogramowanie SATO Nice Label SE lub skorzystać z programu Zebra Designer.

Ta zaawansowana drukarka etykiet Sato sprawdzi się między innymi w branży automotive, lotnictwie, na produkcji oraz w przemyśle spożywczym.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent

Technologia wydruku

druk termiczny

Rozdzielczość

203 dpi, 305 dpi lub 609 dpi

Maksymalna szerokość etykiety

128 mm

Maksymalna szerokość druku

104 mm

Maksymalna prękość druku

254 mm/s dla wersji 203 dpi

Interfejsy

RS-232, USB, Bluetooth 3.0

Pamięć

256MB RAM / 2GB FLASH

Wymiary

271 x 457 x 321 mm

Waga urządzenia

15 kg