Drukarka Intermec PC43d

Opis

Drukarka biurkowa marki Intermec model PC43D to świetne i innowacyjne rozwiązanie dla każdej branży. Drukarka doskonale sprawdzi się zarówno w przedsiębiorstwach handlowych, jak i w małych czy większych firmach produkcyjnych, w firmach kurierskich oraz transportowych, a nawet w ośrodkach opieki zdrowotnej. Model PC43D cieszy się również popularnością w miejscach pracy biurowej.

Producent od samego początku dbał o to, by drukarka była prosta i efektywna. Instalacja i konfiguracja jest na tyle łatwa, że każdy użytkownik bez problemów sobie z nią poradzi. Model wyposażono w wyświetlacz LCD i intuicyjne menu. Prostota systemu zdecydowanie wpływa na zminimalizowanie wszelkich potrzeb szkolenia przyszłych użytkowników. Dzięki temu Ty, jak i Twoich pracownicy zaoszczędzicie mnóstwo cennego czasu.

Dużym atutem drukarki biurkowej Intermec PC43D jest łatwa konfiguracja, którą przeprowadza się za pośrednictwem złącza USB. Aby tego dokonać, nie musisz nawet podłączać drukarki do komputera! To duże ułatwienie, które skróci czas ewentualnego przestoju do minimum. Model PC43D charakteryzuje się również zwartą obudowę, odporną na uszkodzenia mechaniczne, która zapewnia całemu urządzeniu ochronę i pozwala na jego pracę nawet w trudniejszych warunkach danego otoczenia. Drukarka Intermec PC43D została zaprojektowana tak, by i samo ładowanie i przeładowywanie papieru było łatwe i przyjemne.

Jeśli szukasz odpowiedniej drukarki biurkowej, która będzie zarówno efektywna, jak i prosta czy wydajna, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent