Drukarka Datamax E-4304e

Opis

Niewielka drukarka kompaktowa etykiet Datamax E-4304e to urządzenie nalężące do klasy E Mark II. Dzięki temu klienci decydujący się na zakup tego urządzenia zyskują pewność, że drukarka poradzi sobie z popularnymi zadaniami stawianymi urządzeniom przeznaczonym do drukowania etykiet.

Oprócz opisywanego modelu E-4304e o rozdzielczości 300 dpi, dostępny jest również model przystosowany do pracy w rozdzielczości 203 dpi (E-4205e). Prosta ale jednocześnie przemyślana i niezawodna konstrukcja drukarki etykiet Datamax pozwala użytkownikowi przestać się martwić o ciągłość procesu produkcji etykiet. Trzeba jednak pamiętać, że model ten nie jest przeznaczony do obsługi dużych ilości wydruków i raczej powinien być stosowany tam, gdzie zapotrzebowanie na etykiety jest niewielkie lub średnie. Przykładowe branże, w których warto pomyśleć o stosowaniu drukarki Datamax E4304e to między innymi farmacja i laboratoria.

Drukarka do etykiet posiada między innymi port USB i RS 232. Obsługuje standardowe kody 1D (Code 128, EAN-13, HIBC, Codabar, Code 93 i 2D (PDF417, USD-8, Aztec, TLC 39). Urządzenie dostępne jest również w opcji z obcinakiem (gilotyną) do etykiet.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent