Aplikator Towa AP65-60

Kategoria:

Opis

Ergonomiczny aplikator etykiet APN65/60 gwarantujący perfekcyjną jakość pracy. Zapewnia doskonały i wygodny sposób aplikowania etykiet zarówno na płaską, jak i krzywą powierzchnie. Model ten wyposażono w innowacyjny czujnik Mech-Sensor. Czujnik długości samodzielnie dopasowuje się do używanych aktualnie etykiet, dzięki czemu produkt jest naprawdę prosty w obsłudze. Jego konstrukcja pozwala na szybką i łatwą wymianę rolek, co wpływa korzystnie na czas pracy, eliminując ryzyko występowania dłuższych przestojów.

Jeżeli szukasz idealnego aplikatora etykiet, który będzie charakteryzował się niezawodnością i prostotą obsługi, powinieneś zaopatrzyć się w produkt marki TOWA!

Aplikator APN65/60 sprawdzi się przede wszystkim w sklepach, hurtowniach i magazynach. Model ten obsługuje etykiety o wymiarach:

  • szerokość: 25 – 60 mm;
  • długość: 20 – 60 mm;
  • średnica rolki – do 100 mm;

Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest prosty. Dlatego też, jeśli masz problem lub dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy dzięki długoletniej obecności w branży, mają duże doświadczenie oraz ogromną wiedzę w tej dziedzinie.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent

Długość etykiety

20-55 mm

Szerokość etykiety

25-60 mm

Maksymalna średnica rolki

100 mm