Aplikator Towa AP65-30

Kategoria:

Opis

Ręczny aplikator etykiet AP65/30 to gwarancja łatwego etykietowania na towarach. Oprócz komfortu zapewnia perfekcyjną jakość pracy. Doskonale radzi sobie z aplikowaniem etykiet na powierzchniach płaskich i krzywych. Maksymalna średnica rolki wynosi 100 mm, długość etykiety to od 18 do 60 mm, a szerokość – od 20 do 30 mm. Produkt wyposażono w specjalny czujnik Mech-Sensor. Zakładanie rolek jest proste i szybkie, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych przestojów w pracy.

Jeśli szukasz niezawodnego aplikatora etykiet, to dobrze trafiłeś! Model TOWA AP65-30 gwarantuje płynną i precyzyjną pracę. Dzięki niemu żmudna aplikacja etykiet na towarach może stać się o wiele przyjemniejsza! Koniecznie sprawdź naszą ofertę już dziś.

W przypadku problemów z podjęciem ostatecznej decyzji lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Ze względu na długoletnią obecność w branży, specjaliści dysponują ogromną wiedzą oraz dużym doświadczeniem, dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się dobrać odpowiedni produkt.

(średnia ocen urządzenia)

Dodatkowe informacje

Producent

Długość etykiety

20-55 mm

Szerokość etykiety

20-30 mm

Maksymalna średnica rolki

100 mm